Kalite Politikası

Hizmet sürecinin her aşamasında müşterilerimize ve insanımıza olan sorumluluğumuzun farkında olarak hareket eden bizler kalite prensiplerimizi en geniş sınırlar içerisinde ele alıyoruz. Yapı ve gayrimenkul sektöründe olabilecek her türlü sıkıntı, sorun ve aksaklığın önceden önüne geçmek için önlemler alıyor, optimum seviyede sonuçlar sunuyoruz. Fimar Yapı olarak bizler;

Member Name

• Proje iş programını en uygun şekilde hesaplıyor, böylelikle proje teslimini söz verdiğimiz tarihte gerçekleştiriyoruz.

• Sunduğumuz hizmetin gelişmesi ve değer kazanması için iş geliştirme ve kalite konusunda sürekli eğitimler düzenliyor, sektördeki gelişmeleri en alttan en üste tüm çalışanlarımızla paylaşıyoruz.

• İnsan sağlığı ve işçi güvenliği konusunda son derece hassas hareket ediyoruz. Ulusal ve uluslararası yönetmelikleri yakından takip ediyor, tüm gerekli mevzuatları titizlikle yerine getiriyoruz.

• Kalite sistemlerimizi oluştururken sistematik yaklaşımlar ve metotlar geliştiriyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyeti ve beklentilerini daima en üstte karşılayabiliyor, Fimar Yapı markasından bekleneni eksiksiz yerine getiriyoruz.

• Eksiksiz hizmet anlayışını benimsiyoruz ve hem satış öncesi hem sonrası tam anlamıyla müşterilerimizin yanında oluyoruz.