Devam eden Projeler

Livera Homes 2.Etap

41 Özel Daire...

Yemyeşil bir manzara ve doğa ile bezenmiş Livera Homes’de her nefeste sağlık soluyacaksınız. Çünkü kusursuz bir planlama ile doğadan kopamayacağınız şekilde hazırlanmış daireler Livera Suites’de sizleri bekliyor. Ayrıca sosyal donatıları, eşsiz mimarisi ve ayrıcalık sağlayan konumu ile Livera Suites kaliteli bir yaşamın kapılarını sizlere aralıyor.

Web Sitesi: liverahomes.com

Livera Homes

Ayrıcalıkların tam ortası...

Yatırımınızın, geleceğinizin ve sizin kıymetinizi bilen bir proje olarak öne çıkan Livera Homes, sahip olduğu konumu ve sunduğu ayrıcalıklarıyla İstanbul’u doyasıya yaşamanızı sağlıyor. Butik ve konforlu hayata davet edildiğiniz bu projede kendinizi prestij dolu bir yaşam alanında bulacaksınız.

Web Sitesi: liverahomes.com

Altındağ Prestij 1

Altındağ’ın prestiji yükseliyor...

Fimar Holding ve Mevaport İnşaat ortaklığında İzmir’in en merkezi noktalarından Altındağ’da yepyeni bir proje daha... 74 daire ve 5 dükkandan oluşan Altındağ Prestij, İzmir’in en gözde mekanlarından biri olmaya aday konumda.

Detaylar

Trio Life

Geleceğinize Değer Katar...

İzmir’in gelişmekte olan bölgesi Altındağ'a zengin bir hava katacak yepyeni bir proje... İhtişamlı ve modern mimarisiyle, yaşam kültürünü referans alan tarzıyla Trio Life, nitelikli konut ve mimarlık anlayışı bir araya getiriyor.

Detaylar

Q Life

Güzelbahçe'de bir villa projesi

FİMAR Yapı, Güzelbahçe'de villa projesine başlıyor. Geniş, ferah odaları ve deniz manzarası ile dikkat çeken projede, her villaya özel bahçe ve yüzme havuzu da bulunacak.

Detaylar